Styrelsen

Ljungby Business Arena har en styrelse som arbetar ideellt.
Ansvarig för verksamhetens operativa arbete är Birgitta Kristoffersson. 

Verksamhetsansvarig

Birgitta Kristoffersson, 070-654 33 50
info@ljungbybusinessarena.se

Styrelsen i Ljungby Business Arena består av:

Ordförande
Thommy Rosberg, Vd Ljungby Komposit
Tfn: 0730 333 729
E-post: thommy.rosberg@ljungbykomposit.se    

Ledamöter
Johan Lundberg, PostNord TPL
Tfn: 072-453 66 17
E-post: johan.lundberg@postnord.com

Eskil Svensson, ES-Konsult
Tfn:070-535 71 51
E-post: svensson.eskil@telia.com 

Gerd Almlöf, Sales Administration Manager Electrolux
Tfn: 0372-66 205
E-post: gerd.almlof@electrolux.se

Lotta Tagesson, Marknadsansvarig Kontek Lön AB
Tfn:0372-890 78
E-post: lotta.tagesson@kontek.se                                                         

Halisa Tabakovic, platschef Samhall
Tfn: 0470-358 05
E-post:halisa.tabakovic@samhall.se  

Maria Jönsson, Feminett Trikå
Tfn: 0372-104 94
E-post: maria@bolmstadsateri.se

 

 

 

Senast uppdaterad: 3/21/2019